Історія 

Компания «Kharkiv Master»  — ведущий производитель тактической обуви для армии, силовых и охранных структур, а также обуви для активного отдыха – была основана в 1995 году.

При производстве нашей продукции мы руководствуемся тремя принципиальными условиями: это доступная цена, безупречное качество и безотказная надежность в любых условиях. За 25 лет работы мы ни разу не изменили своим принципам. Наша цель — производить высококлассную тактическую обувь из лучших материалов на лучшем оборудовании по хорошей цене. «Kharkiv Master» успешно представлен на украинском и международном рынках и успел завоевать доверие тысяч покупателей! Следы от подошв обуви нашего производства вы можете найти в большинстве стран земного шара. 

Виробництво

Дизайнерами «Kharkiv Master» совместно с экспертами-военнослужащими и представителями силовых ведомств, ежегодно создают новые образцы практичной и эффективной тактической обуви. Каждая модель создана с учетом многолетнего опыта в разработке обуви  для спецподразделений с применением современных импортных технологий и индивидуальным подходом к потребностям покупателей.

  • У своїх виробах ми використовуємо тільки добірну натуральну шкіру «Crazy Horse», натуральний гідрофобний нубук і спеціальну оксамитову замшу. Це найбільш якісні і зносостійкі види шкіри, які можуть застосовуватися у взутті. 
  • Шкіряні частини виробу обробляється за допомогою несення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста - для досягнення найвищих міцності.
  • Використовуємо спеціальну тканину CORDURA®, яка витримує температуру до 245 ° і витримує до 7600 оборотів диска з наждачним папером до стирання.
  • Ми не економимо на матеріалах і ставимо на чолі надійність і практичність. Для виробництва задіємо шкіру тільки першого сорту, оригінальну фурнітуру. Такий підхід до виробництва є дорожче, проте єдиний правильний, при виробництві дійсно якісної тактичної взуття
  • Ми закуповуємо матеріали для виробництва тільки у перевірених постачальників, які гарантують високу якість продукції. 
  • Перевірка якості кожного випущеного вироби
  • Клейове кріплення робиться тільки якісними клеями італійської фірми «KENDA FARBEN» за допомогою італійського преса «TECHNOSHOE», пошив проводиться високоміцної англійської поліефектівной ниткою «СОАТS» яка роками доводила свою зносостійкість.

В даний час широка мережа роздрібної та оптової торгівлі функціонує в різних містах України, а підрозділ логістики - забезпечує безперебійні поставки по всьому світу.

Ми пропонуємо великий асортимент взуття власного виробництва для широкого кола сценаріїв використання в умовах підвищених вимог до надійності.

Стандарти якості

Вся продукція відповідають ISO 9001, НАТО, ГОСТ, ТУ та іншим стандартам, затвердженими Міністерством внутрішніх справ і Міністерством оборони України. Кожен надається товар пройшов польові тестування, а у виробництві використовуються високоефективні матеріали вітчизняних і провідних закордонних постачальників.

Клієнти

Замовниками нашої продукції в Україні є як представники: Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ і їх підрозділів, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Державної фіскальної служби України, Управління державної охорони, а також банків, заводів, фабрик, підприємств, приватних охоронних структур і просто приватні особи.

«Kharkiv Master» в мире

Сьогодні ми імпортуємо і експортуємо продукцію в десятки країн по всьому світу, серед них: країни СНД, Німеччина, Англія, Польща, США, Канада, Японія, Ізраїль, Іспанія, Франція, Австралія, Туреччина, Білорусь, Чехія, Австрія, Корея, Швейцарія і Бразилія.